Advokátní kancelář KF Legal se stala partnerem Katedry strategie, Centra pro rodinné firmy a Centra insolvence a restrukturalizace Harryho Pollaka. V akademickém roce 2018/2019 se proto bude podílet na výuce odborných ekonomických předmětů a na související publikační a výzkumné činnosti. 

Prof. Ing. Jiří Hnilica, Ph.D., prorektor VŠE pro mezinárodní vztahy, k navázané spolupráci uvedl: „Právo a podnikání patří k sobě. Spoluprací s Advokátní kanceláří KF Legal, s.r.o., se nám daří nejenom posilovat výuku o právnický pohled na ekonomické problémy, ale hlavně tím získáváme i dalšího významného partnera do našeho výzkumného týmu.“

KF Legal se dlouhodobě věnuje podpoře vědeckých projektů, s ohledem na své obchodní zaměření také v oblastech ekonomiky a managementu organizací, a proto se rozhodla spolupracovat konkrétně na výuce předmětů Transformace a restrukturalizace podnikuDue Diligence. S jednotlivými odborníky z řad zaměstnanců kanceláře se budou studenti setkávat na přednáškách a cvičeních z těchto předmětů.

„Jsem velmi rád, že můžeme naši dlouhodobou spolupráci rozšířit o další formu a podělit se tak se studenty o naše rozsáhlé praktické zkušenosti z řady významných soudních, rozhodčích a insolvenčních řízení,“ vysvětluje Martin Hejný, společník KF Legal.

Více

Advokátní kancelář KF Legal, s.r.o.
Opletalova 1015/55
110 00  Praha 1
tel.: +420 222 362 069
e-mail: ak@kflegal.cz
datová schránka: p88n4nq
IČO: 29143608
DIČ: CZ29143608

Kontaktujte nás