V KF Legal je právo naší cestou, jak přinášet správné odpovědi na ty nejkomplikovanější otázky. Jsme lidé z masa a kostí, ale zároveň jsme v našich specializacích na slovo vzatí odborníci. Hovoří za nás výsledky v oblasti finančního sektoru, energetiky, životního prostředí, řešení soudních sporů, autorského práva a práva kanonického. Důvěřují nám mezinárodní instituce, největší hráči na lokálním trhu, ale i menší podnikatelé a jednotlivci. Ty nejlepší možné výsledky odevzdáváme nehledě na velikost našeho klienta nebo závažnost problému.

kflegalfullres-27

Náš tým

Náš tým, to jsou advokáti-odborníci připravení s přehledem pomoci při řešení jakékoliv složité právní situace. Rádi vás poznáváme!

Poznejte nás

24

Naše spolupráce

Abyste se vždy mohli spolehnout, že služby, které Vám nabízíme jsou výsostně na úrovni a naše řešení právních záležitostí je spolehlivé a odborné, dlouhodobě pro Vaše pohodlí pracujeme na rozvíjení dobrých, profesionálních vztahů s organizacemi jako OSA, Dilia, OAZA, GESTOR, Úřad průmyslového vlastnictví, Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví, a mnoho dalších.

V KF Legal jsme vždy připraveni zodpovědět jakékoliv Vaše dotazy.

Kontaktujte nás

Advokátní kancelář KF Legal, s.r.o.
Opletalova 1015/55
110 00  Praha 1
tel.: +420 222 362 069
e-mail: ak@kflegal.cz
datová schránka: p88n4nq
IČO: 29143608
DIČ: CZ29143608

Kontaktujte nás